مشارکت در پیاده سازی ایده کسب و کار

چگونگی مشاوره و مشارکت ما در تحقق ایده شما


با گسترش روز افزون فناوری اطلاعات و ارتباطات و تغییر ماهیت کسب و کارها بسیاری از شرکت ها و حتی افراد به دنبال پیاده سازی یک کسب و کار آنلاین و به عبارتی شروع یک استارت آپ هستند. راه اندازی یک استارت آپ بر بستر وب یا موبایل نیازمندی های فراوانی دارد که در جای خود نیازمند بحث و بررسی فراوان است. از داشتن یک ایده ی درست گرفته تا تأمین مالی نیروی کار درگیر با پروژه همگی حاکی از این است که برخلاف ظاهر جذاب و فریبنده آن، راه اندازی کسب و کار آنلاین امری آسان نبوده و در کنار جذابیت های آن، دشواری های بی شماری نیز دارد. طبق بسیاری از آمارها نرخ شکست کسب و کارهای آنلاین در بستر وب بیش از 80 درصد بوده و بیش از 90 درصد اپلیکیشن های موبایل هیچ سودآوری ندارند. بنابراین راه اندازی یک استارت آپ و پیاده سازی یک ایده کسب وکار آنلاین نیازمند دقت نظر و بررسی فراوان و مشاوره با افراد با تجربه است.

تیم فنی سپیدآریا با آگاهی از نیاز و شوق بسیاری از شرکت ها و افراد به پیاده سازی یک ایده مبتنی بر وب یا موبایل آمادگی دارد تا هم در اصل ایده و هم در نحوه اجرای آن به شما مشاوره داده و در پیاده سازی آن نیز سهیم باشد. نحوه تعامل مالی با صاحب ایده و چگونگی پیاده سازی آن بستگی به موضوع ایده دارد، اما به طور کلی تیم سپیدآریا هم در سرمایه گذاری فنی بر روی پروژه و هم در سود آن با شما شریک خواهد شد. اما اگر شما تمایلی به شراکت نداشته باشید سپیدآریا در ازای دریافت تنها حق الزحمه تیم فنی خود و دادن مشاوره رایگان در سرتاسر پروژه با شما همکاری خواهد کرد.

مشارکت در پیاده سازی ایده کسب و کار

اگر شما هم به ایده ای رسیده اید و قصد دارید آن را آزمایش کنید تجربه فنی سپیدآریا به کمک شما خواهد آمد تا مسیر را هموارتر دنبال کنید. فراموش نکنید خوب به ایده کسب و کاری خود فکر کرده و وضعیت رقبای خود را در این زمینه موشکافانه بررسی کنید. به خاطر داشته باشید که داشتن یک ایده ی «درست» بسیار مهم تر از پیاده سازی درست آن است.

ما آمادگی شنیدن ایده ها و درخواست های شما را از طریق شماره تماس های 66951372-66951789 (021) و ایمیل info@sepidaria.com داریم.