معرفی سپیدآریا

رویکردها، حوزه های فعالیت و توانمندی ها


شرکت رایاپرداز سپیدآریا در سال 1392 تأسیس شده و حوزه ی فعالیت آن ارائه راهکارهای نرم افزاری بر بستر وب شامل طراحی وب سایت، طراحی پرتال های سازمانی و وب اپلیکیشن و نیز راهکارهای مبتنی بر بستر موبایل شامل اپلیکیشن های اندروید، ios و ویندوز است.

ارائه چرخه ای کامل از نیازمندی های مشتریان شامل تحلیل نیازمندی ها، طراحی و توسعه نرم افزار، بهینه سازی و نیز پشتیبانی از نرم افزار همواره در نقشه ی راه این مجموعه بوده است. اعتقاد ما بر این است که لازمه ی حضور و بقا در فضای رقابتی و پیچیده ی توسعه نرم افزارهای وب و موبایل ارائه خدمات با بالاترین کیفیت، هزینه معقول و پشتیبانی دائم است. بنابراین این سه گانه را مهم ترین خط مشی خود دانسته و همواره سعی کرده ایم کیفیت سه ضلع آن را افزایش دهیم.

هسته ی اولیه ی فعالیت های سپیدآریا را طراحی اپلیکیشن های مبتنی بر وب مانند پرتال های سازمانی تشکیل می دهد. اما این به معنای دوری ما از طراحی وب سایت های معمول مانند وب سایت های فروشگاهی، وب سایت های گردشگری یا محتوا محور نیست؛ بلکه طیف وسیعی از نمونه کارهای ما را همین وب سایت ها تشکیل می دهند. تمرکز و تخصص تیم فنی سپیدآریا بر تکنولوژی های حوزه وب به خصوص چارچوب دات نت است. این تمرکز موجب شده تیم توسعه فنی سپیدآریا بتواند با ارائه معماری های مناسب نرم افزارهایی را ارائه کند که علاوه بر قابلیت نگهداری بالا، قابلیت توسعه و تست مناسبی داشته باشند.

بهینه سازی نرم افزارهای مبتنی بر وب از لحاظ سرعت و نحوه استفاده از منابع و به طور خاص بهینه سازی وب سایت های عمومی برای موتورهای جستجو از دیگر حوزه های فعالیت سپیدآریا است. تحلیل وضعیت وب سایت ها و پرتال ها، گزارش فنی از نقایص و تشخیص گلوگاه های عملکرد آن و نیز ارائه راهکارهای بهینه سازی از تخصص های ماست. بهینه سازی یا سئو را از آن جهت در نقطه ی تمرکز خود قرار داده ایم که داشتن رتبه بالا در موتورهای جستجو امروز بخش جدایی ناپذیر هر وب سایت شده و بدون آن وب سایت ها کم فایده خواهند بود.

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل رویکرد جدیدتر ما است. بسیاری از مشتریان برای تکمیل کسب و کار آنلاین خود نیاز به داشتن اپلیکیشنی در بستر موبایل هستند. چون از این نکته آگاه شده اند که طیف وسیعی از کاربران با تلفن همراه هوشمند در ارتباط بوده و دائما در حال استفاده از آن هستند. بسیاری و شاید تمام اپلیکیشن های موبایلی که به صورت مکمل یک سایت از آنها استفاده می شود یا به طور کلی اکثر اپلیکیشن هایی که آنلاین هستند نیاز به سیستم در پشت صحنه هستند که کار خواندن و نوشتن اطلاعات را از طریق وب سرویس ها انجام می دهد. ایجاد و اتصال این وب سرویس ها در بستر دات نت از جمله تخصص های تیم ما است.

پس از طراحی، توسعه و بهینه سازی نرم افزارهای مبتنی بر وب یا موبایل حتما نیاز به پشتیبانی وجود دارد. پشتیبانی از وب سایت ها و اپلیکیشن ها شامل رفع ایرادات فنی و افزودن ماژول های جدید و نیز بک آپ گیری از اطلاعات از اصلی ترین خدمات این مجموعه است که چرخه ی تحلیل، تولید و تحویل نرم افزار را به اتمام می رساند.


شما نیز اگر به این نتیجه رسیده اید که نیاز به یک وب سایت، یک پرتال سازمانی یا یک اپلیکیشن نیاز دارید یا از قبل وب سایتی دارید که رتبه خوبی در موتورهای جستجو مثل گوگل ندارد همین حالا از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.
  • تلفن تماس: 66951372 – 66951789
  • ایمیل: info@sepidaria.com