سؤالات متداول طراحی وب سایت


زمان لازم برای طراحی یک وب سایت به چند عامل بستگی دارد. نیاز یا عدم نیاز به طرح گرافیکی سفارشی برای وب سایت، میزان پیچیدگی وب سایت ، مجموعه امکانات و سرویس های مورد نیاز برای وب سایت شما زمان لازم برای طراحی و توسعه وب سایت را تعیین می کند. اما به طور معمول برای وب سایت شخصی و شرکتی حدود سه هفته ، برای وب سایت های فروشگاهی حدود 45 روز و برای وب سایت های سفارشی و خاص منظوره زمان مورد نیاز پس از بررسی نیازمندی های وب سایت شما تخمین زده خواهد شد.
هزینه های لازم برای طراحی و پیاده سازی و استقرار یک وب سایت عبارت است از:
  • طراحی گرافیکی صفحات به صورت سفارشی ( البته فقط در صورت درخواست شما طراحی سفارشی صورت می گیرد و در غیر این صورت طرحی آماده و استاندارد با اندکی تغییرات استفاده می شود؛ بسته به تعداد صفحات و المان های گرافیکی به کار رفته هزینه طراحی متغیر است )
  • پیاده سازی وب سایت شامل پیاده سازی طرح، برنامه نویسی و آپلود سایت بر روی سرور (با توجه به نوع وموضوع وب سایت و مجموعه امکانات آن قیمت تغییر می کند. قیمت پکیج ها و تعرفه طراحی وب سایت را مشاهده بفرمایید)
  • میزبانی یا هاستینگ وب سایت یعنی کامپیوتری که به عنوان سرور، محلی برای قرارگیری فایل ها و داده های سایت شماست. (اگر به سرعت بارگذاری بالا نیاز دارید سایت شما بر روی سرور مجازی قرار می گیرد با هزینه متوسط ماهانه 50 تا 100 هزار تومان و اگر سایت شما یک سایت معمولی است که سرعت معمولی برای آن کفایت می کند، سرویس میزبانی اشتراکی برای شما گزینه مناسبی خواهد بود که هزینه آن با توجه به فضای مورد نیاز شما سالانه حدود 100 هزار تومان خواهد بود)
  • خرید دامنه سایت (در صورت نداشتن دامنه)
  • پشتیبانی سایت (در صورت نیاز - تهیه نسخه پشتیبان از فایل ها و داده های سایت، رفع اشکالات احتمالی، تغییرات جزئی و ظاهری سایت، افزودن امکانات جدید)
تکنولوژی مورد استفاده سپیدآریا در سمت سرور Asp.net بوده و پروژه ها معمولا با MVC ایجاد می شوند. در سمت کاربر نیز از از چارچوب های bootstrap وjQuery برای تقویت ظاهر و ساختار سایت بهره برده می شود. در صورت نیاز پروژها از امکاناتی مانند signalR و angularjs نیز استفاده می شود.
بله. شما می توانید پس از پیاده سازی اولیه طرح، یا پس از تکمیل پنل مدیریت سایت، وب سایت خود را مشاهده کرده و نظرات خود را در راستای بهتر شدن وب سایت مطرح نمایید تا پس از بررسی تیم طراحی یا فنی سپیدآریا در پروژه اعمال شود.
تغییرات جزئی چه در طراحی (مانند تغییر رنگ و سایز و ...) و چه در مسائل فنی و امکاناتی سایت کاملا پذیرفته بوده و بدون هزینه اضافی قابل انجام است. اما تغییرات بزرگ در سطح طراحی فقط یک بار و در سطح مسائل فنی با هزینه اضافی و پس از بررسی قابل انجام خواهد بود. البته در مورد پروژه های کاملا سفارشی شرایط به نحو دیگری خواهد بود و تغییرات در سطح بالاتر قابل پذیرش است.
خیر. کارهای مقدماتی سئو مانند ارسال سایت شما به موتورهای جستجوی بزرگ مثل گوگل، ایجاد متا تگ های اصلی مانند عنوان،متاها و ... و ساختن آدرس ها به صورت موتورجستجو پسند و یک جلسه مشاوره تهیه محتوا برای سایت به صورت رایگان انجام می گیرد.
بله. مشتریان با بودجه کمتر و کسانی که نیازی به طرح سفارشی ندارند می توانند از بین چند طرح آماده ی پیشنهادی، یک طرح را انتخاب نمایند.
30% از هزینه طراحی وب سایت در ابتدای قرارداد، 30% دیگر پس از مشاهده طرح اولیه و 40% پس از تکمیل و تحویل نهایی پرداخت می شود.
کیفیت طراحی، عملکرد وب سایت، قابلیت ارتقا و تغییر در آینده،تعهد در پشتیبانی، استفاده یا عدم استفاده از سایت سازهای آماده برای تولید وب سایت شما، سئو پذیر بودن یا نبودن، تکنولوژی مورد استفاده تیم فنی و ... از جمله فاکتورهایی است که بر روی قیمت طراحی سایت تأثیر می گذارد.
بله کاملا. پس از تکمیل وب سایت پنلی در اختیار شما قرار داده می شود که از طریق آن می توانید محتوا، تصاویر، تنظیمات و... را هز زمان که نیاز داشتید تغییر دهید
خیر. تیم فنی سپیدآریا در پروژه های خود از آخرین تکنولوژی های مبتنی بر دات نت و برنامه نویسی استفاده میکند. به عقیده ی ما برای سایت هایی که می خواهند کسب و کاری جدیدی را بر مبنای وب راه اندازی کنند استفاده از فناوری هایی مانند جوملا و وردپرس در آینده ی نزدیک به شدت محدود کننده خواهد بود.
تیم سپیدآریا آماده ی هرگونه مشاوره به شما در این باره است. شما می توانید در خواست خود را برای ما ارسال کرده و یا همین حالا از طریق شماره ی 66438559 با ما تماس بگیرد.