طراحی قالب سایت

طراحی واسط کاربری و پوسته برای وب سایت


طراحی قالب سایت یا همان طراحی پوسته برای وب سایت یکی از تخصص های تیم سپیدآریا است. گسترش روز افزون سطح دسترسی عموم مردم به اینترنت و ایجاد فرهنگ و عادت جستجو در فضای وب موجب شده بسیاری از کسب و کارها به فکر طراحی قالب برای وب سایت خود بیفتند. روندهای طراحی جدید و به ویژه بحث سازگاری وب سایت با موبایل و مقوله ی طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو) از مهم ترین دلایل تصمیم برای تغییر قالب و واسط کاربری وب سایت است. امروزه اگر وب سایت شما ریسپانسیو نبوده یا نسخه موبایل نداشته باشد به راحتی بیش از 30 درصد کاربران خود را که از طریق موبایل وبگردی می کنند از دست خواهید داد.

برای طراحی قالب جدید وب سایت خود، ابتدا طرح کلی مورد نظرتان را در ذهن مرور کنید. بسیاری از سایت های داخلی و خارجی وجود دارند که تا حد خوبی می توانند رضایت شما را جلب کنند. اگر قصد طراحی یک وب سایت کاملا متمایز و با هویت را دارید می توانید ایده های خود را مطرح کرده و به کمک گرافیست های سپیدآریا طرحی زیبا برای وب سایت خود داشته باشید. اگر از بین وب سایت های موجود (چه داخلی و چه خارجی) یک یا چند وب سایت به نظر شما زیبا رسیده و قصد دارید از ترکیب نقاط قوت هر کدام یک پوسته برای وب سایت خود بسازید، آن را با ما مطرح کنید. روش دوم قطعا از لحاظ هزینه و زمان به نفع شما خواهد بود.

دقت داشته باشید که طراحی قالب وب سایت با قراردادن آن بر روی وب سایت امری کاملا متفاوت است. برخی از مشتریان درخواست بازطراحی قالب سایت خود را دارند اما به سورس کد وب سایت جاری خود دسترسی ندارند. برای قرار دادن پوسته جدید بر روی وب سایت قدیمی خود از برنامه نویس وب سایت کمک خواسته و اگر به فایل های وب سایت بر روی هاست دسترسی دارید آن را به سپیدآریا بسپارید.


اگر قالب وب سایتتان را نمی پسندید یا اگر سایت شما با موبایل سازگار نیست طراحی قالب جدید برای وب سایت را به ما بسپارید.