به تلاش برای خلق ابزارهایی مفید تعهد داریم

استارت‌آپ‌های سپیدآریا

تیم خلاق سپیدآریا همیشه به دنبال ایجاد راهکارهای خلاقانه و سودمند در قالب استارت‌آپ‌های تکنولوژی محور است.


رزومه ساز سه زبانه CvBuilder، حرفه ای ترین رزومه ساز آنلاین ایرانی است که در آن می‌توانید رزومه کاری و رزومه تحصیلی خود را در کمتر از 10 دقیقه به زبان های فارسی، انگلیسی و آلمانی بسازید و فایل PDF رزومه تان را به طور نامحدود دانلود کنید.


لوگوساز آنلاین لوگونومی، یک نرم افزار طراحی لوگو در بستر وب است که به شما امکان ساخت لوگو به صورت فوری را می دهد. شما بدون نیاز به دانش طراحی لوگو و نرم افزارهای طراحی لوگو، تنها با وارد کردن نام و نشان تجاری کسب و کار خود و در چند گام یک لوگوی حرفه ای بسازید.


دومینگو یک نرم افزار طراحی آنلاین بوسیله طرح ها، قالب ها، تم ها، و تمپلیت های آماده و نیمه آماده در بستر وب است که به شما امکان ساخت طرح های مختلف گرافیکی مثل پست و استوری اینستاگرام، کارت ویزیت و ... را به صورت فوری را می دهد.


سامانه کاریابی جاب استارت، با هدف بهبود فرآیند استخدام سازمان های مختلف ایجاد شده است. موتور قوی رزومه ساز، قدرت گرفته از سی وی بیلدر، آزمون‌های تخصصی و سهولت جستجو در آگهی های شغلی برای کارجویان و قابلیت جستجوی هوشمند در بانک رزومه‌های متقاضیان کار توسط کارفرمایان از ویژگی‌های این سامانه است. 


وب سایت آموزش برنامه‌نویسی DevTube، با هدف ارائه آموزش برنامه نویسی با کیفیت، کاربردی و به روز با حضور اساتید مجرب فعالیت می‌کند. هدف DevTube فراهم آوردن فضایی برای یادگیری مناسب و حرفه‌ای براساس نیازهای بازار کار و نیاز بخش IT شرکت‌ها در حوزه تامین نیروی انسانی حرفه‌ای و کاربلد است.


پروفایل‌سنتر پلتفرمی برای سنجش، تحلیل و توسعه افراد (People Analytics) است که با ارائه ابزارهای متنوع سنجشِ ویژگی‌های شناختی و الگوریتم انطباق شغلی (مبتنی بر استاندارد منابع انسانی O*NET)، خدمات متناسب با نیاز مراکز آموزشی، مراکز مشاوره تحصیلی-شغلی، و واحدهای HR شرکت‌ها را عرضه می‌کند.